Nabór do przedszkola

Zapraszamy do PRZEDSZKOLA

Informujemy, iż z dniem 1 września 2019 r. przy Szkole Podstawowej nr 27 w Bydgoszczy (ul. Sielska 34) zostanie otwarte nowe przedszkole dla dzieci w wieku 3-6 lat. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Fordonu (i nie tylko) do zapisywania dzieci zamieszkałych na terenie miasta Bydgoszczy. Powstaną trzy grupy przedszkolne: 3 latki, 3-4 latki oraz 5-6 latki. Budynek szkoły położony jest na pograniczu dwóch osiedli – Starego i Nowego Fordonu, w przepięknym miejscu otoczonym lasem, z dala od ruchliwych ulic i miejskiego zgiełku. W celu zapewnienia bezpieczeństwa cały teren jest ogrodzony, a budynek zamknięty i monitorowany. Dzieci będą miały do dyspozycji trzy sale w nowoprzebudowanym skrzydle budynku. Do dyspozycji przedszkolaków jest plac zabaw „Radosna szkoła”, pełnowymiarowe boisko wielofunkcyjne, sala integracji sensorycznej przeznaczona dla dzieci ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi oraz salka do ćwiczeń fizycznych. Posiadamy także własną kuchnię, która serwuje pyszne, domowe posiłki.

Oferujemy:

•         wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną,
  •         nowoczesne metody i formy pracy z dziećmi, inspirujące do twórczych działań oraz rozwijania talentów,
  •         interesujące i różnorodne zajęcia i zabawy kształtujące indywidualne uzdolnienia oraz rozwijające aktywność badawczą,
  •         smaczne posiłki zgodne z zasadami zdrowego żywienia,
  •         liczne przedszkolne uroczystości i konkursy,
  •         profesjonalne przygotowanie dzieci do nauki w szkole podstawowej,
  •         pomoc i wsparcie rodziców w działaniach wychowawczych.

Tworząc przyjazną i serdeczną atmosferę oraz gwarantując dużo wspaniałej zabawy zapewniamy warunki do osiągnięcia pełnej gotowości szkolnej.

Dziecko rodzice zapisują elektronicznie w dniach 4-20 marca na stronie: